PV01001038-black-PV-10#-75-0.3AS-6.8
DESCRIPTIONS:
PV 10AWG Bare Copper Non-Halogen UL 1000V or 2000V
STANDARDS:
Categories: Emergency solar appliance, new launches
Browse
  • 5KW off grid Solar System
    • LiFePo4 battery
  • Catalogue
    • Emergency Light
    • Flood Light
    • Lamps catalogue
    • LED Track Light Series
    • Wallpack
  • Downlight / Ceiling Light
  • Electronics
    • AI Face Recognition Screening Machine
  • Emergency Light
    • exit combo
  • Emergency solar appliance
  • Flood
  • imc
  • LED pool light
  • mayhan industries
    • Airport lights
    • Corn Lamp
    • led down llght
    • led lights
    • poles
    • Street
  • mhohs
  • new launches
  • novelty
    • Phone holders
    • portable flood light
    • Road Side Tent
  • Pool
  • Rechargeable Battery
  • Solar Light
  • Solar Power
    • Fasteners
    • Inverters
    • Panels
  • tennis court light
  • Uncategorized
  • UV Lighting
  • Water / Septic Tank
  • Description
  • Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “PV01001038-black-PV-10#-75-0.3AS-6.8” Cancel reply
Related products
24V DC Rice Cooker
24V DC Rice Cooker
Travel Adapter with Rectractable Cable
EQ Series Salt Water Pool Chlorinator
Cordless Electric Mop HE-412
Cordless Electric Mop HE-412
Diagonal Flow Booster Duct Fan
Diagonal Flow Booster Duct Fan
DC Freezer 207L
DC Freezer 207L
Electric Welder Industrial Version ARC-250 CT
Window camera
Window camera
Copyright 2025 ©
MAYHAN INDUSTRIES INC
  • Home
  • Electronics
      • WiFi Security Camera HD 1080P
      • Screen smart ring
      • RGB clock
      • Power bank24
      • Waterproof Radar Sensor WiFi Camera
      • Portable HIFI MP3 MP4 Player
    • ADAPTER
      • Travel Adapter
      • High-end Travel Adapter
      • Europe Travel Adapter
      • Country Adapter with USB
      • Country Adapter
  • Solar Light
      • New BCT New Solar Flood Light
      • Solar Street Light with Camera 300W
      • Solar Street Light with Camera
      • LED Solar Strip Light
      • RGB Solar Flood Light with rhythm
      • Separate Solar Panel Street Light
      • All in one solar light 100W&180W
      • Hyper Tough 1000 Lumen Solar Shop Light and Shed Work Light
      • 100w Solar Light with remote adjustable brightness
    • Lamp Type_1
      • Solar Tri-Proof Light
      • Solar link
      • LED Fan Light 360°
      • Troffer
      • Airport lights
      • Corn Lamp
      • Downlight / Ceiling Light
    • Lamp Type_2
      • Street
      • Poles
      • Flood
      • Solar Panels
      • Tennis Court Light
      • LED Lights
  • Solar Power
    • 110V Solar Box – 1.5kWh Battery Capacity
    • Solar Generator
    • 5KW Solar System
    • Inverters
    • LiFePo4 battery
  • NEW LAUNCHES
      • 24V DC Rice Cooker
      • DC Kettle
      • AC/DC Inverter : AC/DC 6kW Output
      • 24V Multifunctional Socket